Regresná terapia


REGRESNÁ TERAPIA

V priebehu našej existencie všetci prežívame menšie, či väčšie traumy, máme tajné, hlboké zákutia v našej mysli, v podvedomí, či nevedomí, kam nechceme dovoliť nikomu nahliadnuť a kam si nedovolíme nahliadnuť ani my sami. Brzdí nás strach a naše vedomie. Počas života si pritom kladieme množstvo otázok na ktoré nevieme nájsť odpovede a často tým trpíme a nespracované traumy, zážitky nám potom komplikujú súčastnú existenciu.

Regresná terapia je vysoko účinná psychoterapeutická metóda, ktorú radíme medzi alternatívne metódy. Vieme ňou riešiť psychické aj fyzické problémy. Rôzne bolesti a bloky na tele, poruchy, alergie, choroby, bloky, traumy, fóbie, bolesti duše, úzkosti, depresie, opakujúce sa problémy a situácie v našom živote, ktoré nám znižujú kvalitu nášho súčastného bytia.

Počas regresnej terapie, sa klient pod vedením terapeuta dostáva do minulosti, kde nachádza vďaka asociatívnemu vybavovaniu príčiny svojich problémov. Na vedomej, či podvedomej úrovni dochádza k pochopeniu, že problém korení v minulosti, tým pádom, dochádza k uvoľneniu problému, následne je klient schopný sa oslobodiť od problému a je schopný začať žiť nanovo, bez daného problému, v prítomnosti.

Pomocou regresnej terapie si klient rožširuje vedomie, tým sa stáva voči sebe samému vnímavejším, osobnoste a duchovne rastie, posúva si hranice svojich schopností a bytie sa tak stáva kvalitnejším, hlbším, krajším, prijateľnejším.

Regresná terapia nám pomáha spoznať samých seba, pochopiť naše konanie, reakcie, emócie, strachy, posúva nás ďalej, robí nás lepšími a silnejšími osobnosťami. Regresná terapia nám ponúka cestu do najhlbších častí našej duše. Keď si tam dovolíme nazrieť, dostaneme možnosť odstrániť nánosy minulosti v našom podvedomí. Vieme odstrániť naše strachy, bloky, bolesti, choroby, obavy a tým si vieme uvedomiť naše najhlbšie sny, túžby, naše poslanie, vraciame sa k svojmu ja. A tam začína cesta k životu bez strachu, bez obáv, k vyrovnanému, hodnotnejšiemu životu a k celistvému chápaniu existencie.   

Cena za sedenie 1 až 2 hodiny   €50

CENNÍK

Regresná terapia 1-2 hodiny

                                                                    

            

50€

OBJEDNAJTE SI KONZULTÁCIU

Vyplňte všetky potrebné údaje a my sa Vám čo najskôr ozveme späť.