POBYTY VO VÁNKU

Festival Jarný Vánok

Prvý ročník sebarozvojového festivalu Jarný Vánok. Povenujeme sa témam ako vzťahy, sexualita, vedomé prirodzené pôrody, vzťah k telu a zdravý pohyb. Tieto témy prepojíme s hudbou a zábavou. V sobotu večer nás čaká DJ Ilusion a v nedeľu po obede dva koncertíky Jankov- Janko Svetlan Majerčík a Janko Smolík. 

Programu sa zúčastní regresný terapeut Patrik bálint, psychoterapeut s prístupom gestalt Peter Kollár, pôrodná dula Adriana Sauer, jógu a gongy prinesie Palko Kujan, o zdravom pohybe a držaní tela povie viac Matúš Svinčák, gongy a relax prinesú Katka Tiburi a Martin Hazim Artion, na mieste bude výstava obrazov od Sofindželky, ktorá pripraví aj workshop s arterapiou.

Viac na www.jarnyvanok.sk

 

Radovan Vrška

V Domčeku Vánok privítame ďalšieho umelca.                                                                                                                                                 Tentokrát nám príde nedeľný večer spríjemniť Radovan Vrška... Radovan je pesničkár, ktorý pri hľadaní krásy okolo seba objavil slovenskú prírodu a naše pôvodné tradície.                                Obrazy, ktoré Vám pri počúvaní piesní bežia pred očami, vytvárajú akési maľované príbehy. Upokoja, utíšia a pohľadia na duši.Radovan hrá vo frekvencii 432hz, čo pridáva jeho skladbám pridanú hodnotu a silu.                                                                                                      Príďte si ho vypočuť do priestorov takmer 200ročného Domčeku Vánok s veľkou atmosférou a so skvelou akustikou.                           Na mieste si budete vedieť zakúpiť nápoje, vegetariánske občerstvenie a v prípade potreby je možné na mieste prespať za €15 za osobu. Miesta sú obmedzené, poprosím Vás zarezervujte si ich dopredu na domcekvanok@yahoo.com alebo na 0905 673 886 Ďakujem.  

Bežkovanie


Náš druhý pobyt spojený s bežkovaním. Liptov ponúka viacero krásnych bežkárskych trias. Stačí so vybrať. My vyberieme takú, ktorá bude vhodná aj pre začiatočníkov, aj pre pokročílých. A vyberieme sa na ňu spolu so skvelou trénerkou. 

V cene pobytu je aj skvelá výživná strava, ubytovanie a cestou z bežkovania si zájdeme na wellnes, aby si telíčka oddýchli. 

.
V prípade záujmu alebo akýchkoľvek otázok ma kontaktujte na domcekvanok@yahoo.com alebo na 0905 673 886 

Spoznaj SA

Pobyt pre single ľudí vo veku 30 až 43 rokov. 

V prípade záujmu o vyššiu vekovú kategóriu- 43 až 55 rokov, sa ozvite na 0905673 886, alebo na domcekvanok@yahoo.com , budeme organizovať ďaľší pobyt koncom leta.

Pobyt bude vedený v uvolnenej atmosfére, kde každý dostane šancu a priestos sa spoznať viac, otvoriť sa, uvolniť sa a oddychnuť si. Zároveň bude šanca spoznať ďaľších podobne naladených single ľudí. Skupina bude tvorená z mužov a žien. 

V sobotu sa stretneme pred obedom, zoznámime sa, dáme si obed, zahráme si sebarozvojové hry, povieme si viac o vzťahoch. Večer si spolu nachystáme opekačku, uvoľníme sa, zatancujeme si. 

Nedeľný program sa prispôsobí skupine, bude možnosť sa vybrať na spoločnú turistiku, či oddýchnuť si niekde v prírode. 

Momentálne hľadáme na prvý pobyt ešte mužov. V prípade záujmu sa mi ozvite na 0905673 886, alebo na domcekvanok@yahoo.com.  

ČO SME  ZAŽILI...

Výber našich fotiek z predošlích akcií nájdete na našom FB a IG Domček Vánok

Ženský pobyt Prebudenie Bohyne

Víkend plný rozmaznávania, relaxu a ženských tém

Pobyt s bežkovaním

Aktívny víkend s jógou, bežkovaním a welness

Ján Smolík v Domčeku Vánok

Koncert v obývačke s Jankom Smolíkom


Koncert Martina Geišberga

Ženský pobyt Prebudenie bohyne

Koncert Nanyho Hudáka

MÁTE ZÁUJEM O NIEKTORÝ Z POBYTOV, ALEBO CHCETE NEJAKÝ ZORGANIZOVAŤ?

Vyplňte všetky potrebné údaje a my sa Vám čo najskôr ozveme späť.