DOMČEK VÁNOK a JA


Prvotný sen vytvoriť priestor, kde by sa ľudia cítili dobre,uvoľnene a radi by sa tam vracali, som mala v sebe už snáď od základnej školy. 

Život ma však zaviedol na rôzne iné cesty, pokým som sa dostala na tú svoju, pravú, orechovú. A tak som začiatkom roka 2019, prišla prvýkrát v živote do dedinky Partizánska Lupča a hneď ako som sa tam prvýkrát nadýchla vzduchu a započúvala som sa do toho ticha, vedela som, že som tam, kde mám teraz byť a že Domček tu na mňa už dlho čakal 😊 A tak mesiac po mesiaci sa z prepracovanej kariéristky, ktorá sa stratila v materiálnom svete, stáva nový človek. Alebo vlastne, len sa navraciam sama k sebe. A všetko to dobré, čo mi prichádza do cesty nájdete v tomto mojom svete- vo Vánku 😊

Keď človek po rokoch konečne spomalí, prepojí sa sám so sebou, ponorí sa do seba, zrazu odídu strachy, prichádza pochopenie, kľud, inšpirácia, možnosti, nové energie, pokoj. A vtedy sa nám ukáže nová cesta. Stačí spraviť prvý krok. A tak vznikol Domček Vánok. Vitajte u mňa, v Domčeku, vo Vánku. Či už hľadáte miesto na oddych a nájdenie kľudu, pochopenie a cestu k uzdraveniu cez terapie, či bylinné produkty vyrobené mnou, niečo pre potešenie duše, či miesto na relaxačné pobyty s výborným jedlom, miesto na rodinnú dovolenku, ste na správnom mieste 😊  


Moja alternatíva

V Domčeku Vánok som vytvorila priestor pre rôzne sebarozvojové a relaxačné stretnutia a semináre. V sezóne dovoleniek je Domček samozrejme prístupný a vhodný pre rodinky s deťmi, či partie, ktoré hľadajú kľud, relax a oddych v príjemnom prostredí Liptova v atmosfére týchto starých múrov Vánku.


Okrem Domčeka sa venujem terapiám, vedeným meditáciám a tvorím rôzne zázraky z bylín. Pri tvorení sa nechávam viesť intuíciou a napojením na prírodu. Verím, že príroda  k nám každoročne prehovára a ponúka nám presne to, čo potrebujeme. Všetky moje produkty nájdete na FB a IG Vánok Alternatíva. Informácie k regresnej terapii a k vedeným meditáciám nájdete aj na tejto stránke, prípadne zavolajte na 0905 673 886, alebo napíšte na domcekvanok@yahoo.com .