DOMČEK VÁNOK


Kamenný domček v malebnej dedinke Partizánska Ľupča. Miesto ideálne pre tých, ktorí hľadajú relax, oddych, spomalenie. Miesto ideálne pre turistov, rodinky, workshopy, kurzy. Miesto s dušou. Miesto, ktoré nie je dokonalé. Ale ponúka pocit domova a magickú atmosféru takmer 
200 ročného kamenného domčeku. Miesto, kde môžete spomaliť. Zabudnúť na povinnosti. Miesto s mnohými možnosťami vyžitia- turistika, rybolov, zber bylín a húb, cykloturistika, plávanie, bežkovanie, lyžovanie. Možnosti sú na dosah. 
Miesto priamo v srdci nádherného Liptova. Miesto, kde sa nájde niečo pre každého...VÁNOK ALTERNATÍVA 

Bylinnej tvorbe sa venujem niekoľko rokov. Vedomosti čerpám z rôznych kurzov, z kníh, z múdrostí starých materí a z prírody. Tvorím sezónne a práve z toho, čo mi príroda prinesie do cesty. Každá sezóna je iná a tak sa mení aj ponuka mojich výrobkov. Verím v prepojenie klasickej medicíny s tou prírodnou- alternatívnou a verím, že príroda nám v danú sezónu ponúka, presne to, čo je potrebné pre naše zdravie. Stačí sa obzrieť. 

Tvorím taktiež na mieru, podľa individuálnych požiadaviek a potrieb klienta. 

Ponuku aktuálnych výrobkov nájdete v Domčeku Vánok, ale taktiež na facebooku, či instagrame. V prípade záujmu o konzultáciu sa mi ozvite na domcekvanok@yahoo.com, alebo na 0905673886.


REGRESNÁ TERAPIA

Verím v prepojenie fyzickej a mentálnej časti nás samotných. Som presvedčená, že rovnováhu v živote vieme zažívať, len ak sú tieto naše časti v súlade. 

Regresnú terapiu som študovala pod vedením Patrika Bálinta. Sama sa jej venujem niekoľko rokov. Mám prax hlavne v témach ako cyklenie sa v živote, bloky z minulosti, strachy a fóbie, straty dieťaťa a blízkych, vzťahy, nerovnováha v živote. 

Regresnou terapiou sa dá riešiť akákoľvek časť nášho živote. Podstatné je hlavne chcenie klienta sa posunúť a vlastné odhodlanie zmeniť to, čo nám už v živote nevyhovuje, to čo nás brzdí, to čo už nevieme riešiť, to v čom si neveríme, to čo nás hnevá, prekáža nám to, zaťažuje nám to. 

V terapii vediem klientov k pochopeniu, k uvedomeniu, k možnosti sa pohnúť z miesta, k ľahkosti, k pohľadu z nadhľadu...